GORNJI BOGIĆEVCI + FILIJALE NA PODRUČJU ŽUPE


      KRIZMANICI

II. NOVO DOBA I JAHVIN DAN-1.DUH BOŽJI NA LJUDIMA- Jl 3.

 

"Poslije ovoga izlit ću Duha svoga na svako tijelo, i proricat će vaši sinovi i kćeri,  vaši će starci sanjati sne, a vaši mladići gledati viđenja.2Čak ću i na sluge i sluškinje izliti Duha svojeg u dane one.3Pokazat ću znamenja na nebu i zemlji, krv i oganj i stupove dima."4Sunce će se prometnut' u tminu a mjesec u krv, prije nego svane Jahvin dan, velik i strašan.5Svi što prizivaju ime Jahvino spašeni će biti, jer će na brdu Sionu i u Jeruzalemu biti spasenje, kao što Jahve reče, a među preživjelima oni koje Jahve pozove.

 

2008/2009

 

GORNJI BOGIĆEVCI

VIII razred

  1. Klarić Dominik
  2. Boris Tutić 
  3. Leonardo Zovkić 
  4. Josip Dobriković
  5. Hrvoje Bošnjaković
  6. Daniel Bungić
  7. Mirko Šugić
  8. Mario Žilić -
  9. Antea Marija  Orešić
  10. Žalac Darijo
  11. Grun Nikola  Šimun
  12. Antonija Jezerčić 
  13. Ana Majstorić 
  14. Ana – Marija Jurić 
  15. Krstanac Stjepan

1 razred srednje

  1. Ankica Pereković
  2. Marija Bungić  
  3. Ivan Cica 
  4. Mario Krizmanić 
  5. Matija Kesar
  6. Josip Bungić 
  7. Andrea Bogdanović
  8. Matej Baković 
  9. Ana Pejić

DRAGALIĆ

VIII razred

  1. Helena Gorup 
  2. Dajana-Jelena Pavleka
  3. Valentina Ines Hrnčijar
  4. Božica Šupica
  5. Josipa Ana Trošeljac
  6. Marina Filjević
  7. Dario Topalović
  8. Ivana Lulić
  9. Danijel Devedžić
  10. Rauš Dinko

1 razred srednje

  1. Matej Barth
  2. Marija Batljan
  3. Domagoj Gorup
  4. Ivana Merima Ivanišević
  5. Antun Knežević
  6. Matko Kožina
  7. Martina Stanić
  8. Anamarija Vučak
  9. Ivina Marina Medunić
  10. Silvija Deveđžić
  11. Ivan Ćosić
  12. Antun Knežević
  13. Matko Kožina

SMRTIĆ

VIII razred

  1. Krešimir Ćorković
  2. Silvio Marić
  3. Vanja Radman
  4. Igor Relja
  5. Antonela Debeljak
  6. Dejan Ošap

1 razred srednje

  1. Karolina Ćorković
  2. Boris Kuljanac
  3. Petar Kičić
  4. Martina Tomić
  5. Nikola Joskić
  6. Kristina Čavrag

 

 

 

GORNJI BOGIĆEVCI

  1. Majstorić Marija

  2. Cindrić Lara

  3. Krstanac Karolina

  4. Žilić Jelena

  5. Stipić Marijana

  6. Majstorić Josip

  7. Bungić Franjo

  8. Ećimović Kristijan

  9. Bungić Hrvoje 1 sred.

  10. Zdunić Antonija

  11. Krstanac Valentina

  12. Bogdanović Marijana

  13. Cindrić Alberto Luka

  14. Dobriković  Renata

  15. Đukić  Ivana

  16. Grun Jasine

  17. Klarić Dragan

  18. Kovre Enio

  19. Smjerog Martina  1 sr.

  20. Tokalić Ružica

  21. Pereković Ivana

DRAGALIĆ

  1. Zebić, Bruno

  2. Kristijan Trnka I sr.

  3. Antonijo Vidić

  4. Barbara Vinkler

  5. Marijan Bilačić I sr.

  6. Domagoj Mutnjaković I sr.

  7. Tin Stanić I sr.

  8. Tomislav Marjanović I sr.                 

  9. Željko Ćuk

  10. Ivan Ćuk

  11. Ivan Drerežanin

  12. Vedrana Matijašević

  13. Martin Mihić

  14. Dražan Stanić

  15. Luka Stanić

  16. Tomislav Šupica

  17. Dario Vrabac

  18. Ivan Perić

  19. Slađana Dićko I sr.

  20. Marina Devdžić I sr.

  21. Damir Šupica I sr.

  22. Krešimir Devdžić I sr.

  23. Dajana Batljan I sr.

  24. Kristina Kovač 1 sr.

  25. Sandra Marija Hudaj

  26. Marina Radulović

SMRTIĆ

  1. Saša Cvjetičanin Nenadov

  2. Andrea Majdandžić

  3. Martina Majdandžić

  4. Vedrana Prankić

  5. Josip Kuljanac

  6. Veselko Prankić